Spoštovani starši, učenci in otroci iz vrtca,

v spletni knjižnici Biblos, ki združuje 61 slovenskih knjižnic, med njimi je tudi Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota, je trenutno v vseh knjižnicah skupaj na voljo 49.136 izvodov elektronskih knjig.

Včlanite se v Biblos, izposodite si knjige, ki so na voljo in uživajte v branju!

Več navodil glede včlanitve najdete s klikom na Biblos.

Priporočam še, da starši učencem (že večji učenci si pa preberite sami), na spletni strani https://www.sodobnost.com/literarni-kolodvor/ preberete, kako deluje bralni vlak. Učenci, vabljeni, da se pridružite!

In še nekaj uporabnih povezav:

Pravljice na obisku

Otroci iz vrtca in učenci 1. triade – na spodnjem seznamu je mnogo zanimivih pravljic, morda je med njimi še kakšna, ki je ne poznate.

Klikni na: Pravljica-na-obisku

Zvočne knjige, e-knjige in lutkovne predstave na enem mestu

Na spodnji povezavi je na 24 straneh zbranih kopica vrhunskih del za najmlajše  in malo starejše.

Klikni na: Zvočne-knjige-e-knjige-in-lutkovne-predstave-za-najmlajše

Naj vam šolska knjižnica ostane blizu. Veliko užitkov ob prebiranju vaših najljubših knjig!

Tjaša Volmut, šolska knjižničarka